Lenovo представила робособаку-компаньйона Daystar Bot GS з шістьма ногами: що він уміє

Світ роботів-компаньйонів щойно став трохи тіснішим – і трохи міцніше став на ноги. Поки Spot від Boston Dynamics домінує на ринку роботів-собак, Lenovo вийшла на ринг з Daystar Bot GS.

Цей робот може похвалитися схожим дизайном зі Spot, але з вирішальною відмінністю: додатковою парою ніг. Це потенційно може підвищити стабільність і маневровість Daystar Bot GS, особливо на нерівній місцевості.

Згідно з повідомленнями, Daystar Bot GS створений для роботи в складних умовах. Він може похвалитися “вдосконаленими системами управління”, які, ймовірно, забезпечують точні рухи та навігацію. “Передові алгоритми сприйняття” припускають, що собака-робот може інтерпретувати навколишнє середовище і реагувати відповідно, в той час як “захист IP66” вказує на рівень пило- і водонепроникності, що має вирішальне значення для експлуатації на відкритому повітрі.

Окрім цих технічних деталей, офіційний вебсайт, як повідомляє IT Home, розкриває призначення Daystar Bot GS. Lenovo, схоже, орієнтується на “торгівлю, промисловість і державний сектор”, натякаючи на потенційне використання в таких сферах, як будівництво, інспекція і навіть пошук і порятунок.

Хоча конкретні деталі про функціональність Daystar Bot GS залишаються в таємниці, його запуск знаменує собою цікавий розвиток на ринку роботів-собак. Поки що невідомо, чи дасть йому додаткова пара ніг значну перевагу над Spot та іншими конкурентами. Однак вихід Lenovo на цей зростаючий ринок обіцяє дати поштовх подальшим інноваціям і дослідженню потенційних можливостей застосування роботів-компаньйонів. Сподіваємось, що офіційний реліз, запланований на кінець цього року, принесе більше інформації про можливості Daystar Bot GS.

Джерело IThome

Не пропустіть