Lenovo готує новий тонкий ноутбук на AMD Ryzen 5000

Компанія Lenovo недавно презентувала у Китаї свій новий модельний ряд Xiaoxin у Китаї, і зараз компанія готується до виходу нового ноутбука Lenovo Xiaoxin Air 14 Plus Ryzen Edition. Як можна зрозуміти, девайс буде оснащений процесором AMD Ryzen, причому тут буде використовуватися останнє покоління Ryzen 5000.

Згідно з офіційним тизером, опублікованим компанією Lenovo, девайс буде оснащений дисплеєм з відношенням сторін 16:10 та роздільною здатністю 2.2К, у якого буде покриття sRGB 100%. Девайс буде мати два роз’єми USB-A, роз’єм під карту пам’яті формату microSD. Модель бути мати тонкий та легкий корпус з преміальним дизайном.

На даний момент характеристики девайса не розкрито, але очікується, що він отримає флагманський мобільний процесор AMR Ryzen 7 5800U та графічний адаптер NVIDIA GeForce MX540. Об’єми пам’яті та конфігурації, у яких буде доступний Lenovo Xiaoxin Air 14 Plus Ryzen Edition, поки залишаються невідомими.

Lenovo Xiaoxin Air 14 Plus Ryzen Edition стане частиною модельного ряду Air від компанії Lenovo, який позиціонується нижче, ніж ноутбуки модельного ряду Pro. Разом з Lenovo Xiaoxin Air 14 Plus Ryzen Edition компанія повинна презентувати Xiaoxin Air 15 Ryzen Edition та Xiaoxin Pro 16 до кінця місяця.


Не пропустіть