Легендарна гра Journey для PlayStation вийшла на iPhone

Студія Annapurna Interactive несподівано представила пригодницьку гру Journey, яка заслужила звання «Гри року» на PlayStation 3, для iPhone і iPad. Проект вже зараз можна купити в App Store.

В Journey гравцеві доведеться відправитися в подорож до дуже високої гори, дорога до якої тільки одна — безкрайня пустеля. На своєму шляху вам будуть зустрічатися інші гравці, але ніяких способів взаємодіяти з ними немає: це медитативна і німа пригода. На момент виходу для PlayStation 3 гра перемогла в кількох номінаціях на премії BAFTA, а також була номінована на «Греммі» за візуальну і музичну складові.

Права на гру належать Sony Interactive Entertainment: спочатку вона вийшла на PlayStation 3 в березні 2012-го, а через три роки з’явилася на PlayStation 4. В Metacritic Journey отримала 92 бали від критиків, а користувачі оцінили її на 8.4 з 10.

Офіційний опис Journey виглядає так: «Летіть над пісками, ковзайте серед руїн і розкривайте таємниці стародавнього і загадкового світу Journey. Вивчайте ці величезні простори поодинці або разом з такими ж мандрівниками. Гра Journey з її приголомшливою графікою і музикою, номінованими на премію “Греммі”, подарує найяскравіші і незабутні враження».


Не пропустіть