Легендарна гра Heavy Rain вийшла на ПК

Пройти один з найгучніших консольних екскзлюзівов від Quantic Dream, випущених за весь час, тепер можна і на ПК

Quantic Dream спільно з Epic Games Store запускають продаж ПК-версії легендарної гри Heavy Rain, виконаної в жанрі інтерактивного кіно. Спочатку проект розроблявся для PlayStation 3 і був випущений на ній в лютому 2010 року. Пізніше, в березні 2016- го, проект був перенесений на PlayStation 4.

Відмінною рисою Heavy Rain є інтерактивний сюжет, розвиток якого залежить від прийнятих рішень. При цьому гравцеві доступно цілих чотири головних героя, від імені яких можна проходити гру.

Сценарій Heavy Rain був розроблений Девідом Кейджем. До слова, він також є автором таких проектів, як Fahrenheit (2005), Beyond: Two Souls (2013) і Detroit: Become Human (2018). Відзначимо, що в Epic Games Store вже зовсім скоро з’являться і інші ексклюзиви Quantic Dream, які були спочатку випущені для ігрових консолей.

Beyond: Two Souls буде доступна для покупки 22 липня. Безкоштовна демоверсія буде випущена ще раніше – 27 червня. Точні дати виходу Detroit: Become Human поки не оголошуються, але відомо, що гра вийде восени, а демоверсія з’явиться в кінці літа. Всі перераховані проекти вже доступні для попереднього замовлення в Epic Games Store. Пізніше, через приблизно рік, ігри з’являться і на інших цифрових майданчиках, таких як, наприклад, Steam.


Не пропустіть