“Київстар” засмутить абонентів: які популярні послуги зникають вже 1 червня

Абонентів телекомунікаційної компанії “Київстар” очікують серйозні зміни, які вступлять в силу вже зовсім скоро.

“Київстар” оголосив, що більше не пропонуватиме новим користувачам тарифи “Все разом Wow”, “Все разом Wow+ТБ” та “Безлім LOVE UA”. Однак, існуючі абоненти цих тарифів можуть продовжувати користуватися ними й надалі. Ці зміни набудуть чинності з 1 червня.

Компанія заявила, що ці зміни є частиною оптимізації тарифів. В рамках цього процесу, абоненти тарифів “Все разом” отримають можливість підключити “Суперсилу Соцмережі та месенджери”, що надасть нетарифікований доступ до Instagram, Telegram, Viber та інших популярних сервісів для спілкування.

З 1 червня 2024 року послуга “Соцмережі та месенджери без обмежень” більше не буде доступна. Також припинять дію такі послуги, як “Вільна музика”, “Відео на ходу” та “Ігри без обмежень”. Абоненти отримують відповідні SMS-повідомлення про ці зміни.

“Київстар” також планує припинити підтримку 3G. Для того, щоб продовжувати користуватися швидкісним мобільним інтернетом та зв’язком після відключення 3G, абонентам рекомендується увімкнути 4G/LTE на своїх мобільних пристроях.

Такі новини від “Київстар” змушують абонентів адаптуватися до нових умов та відкривати для себе нові можливості в рамках зміненої тарифної політики.


Не пропустіть