Київ занурився під воду: у мережі показали нову видовищну рекламу PlayStation 4

Компанія Sony випустила черговий рекламний ролик своєї ігрової приставки PlayStation 4 Pro, знятий в Києві. Столиця України знов піддалася віртуальним руйнуванням – на цей раз всі вулиці пішли під воду. На новому рекламному відео є чимало впізнаваних місць Києва.

З перших кадрів видовищної реклами помітно впізнавані місця Києва. Спочатку показаний вагон метрополітену, можна впізнати купол станції метро “Дорогожичі” та її підземний перехід.

Далі на відео показана вулиця Антоновича на перетині Саксаганського і Жилянської. Потім йде кадр на виїзді з-під тунелю Набережного шосе і новим з’їздом. Останній відомий момент – маршрутка №407, яка курсує від вул. Привокзальна до вул. Єлизавети Чавдар, і відомий супермаркет Печерського району.

Нова реклама виявилася відсилкою до відеогри Death Stranding, яка 8 листопада вийшла ексклюзивно для PlayStation 4.

В інших панорамних кадрах уже показані вулиці Нью-Йорка, адже за сюжетом Death Stranding, місце дії гри відбувається на території колишнього США після глобальної катастрофи. Гравець змушений доставляти вантажі між поселеннями, які відновлюють інфраструктуру і заново відроджують держава спільними зусиллями.

Джерело Радіо МАКСИМУМ

Не пропустіть