Китайська влада показала найшвидший флагман Xiaomi

Xiaomi Mi 9S 5G отримає швидкісний процесор Snapdragon 855 Plus

На сайті китайського центру з сертифікації телекомунікаційного обладнання TENAA був помічений новий смартфон Xiaomi з модельним номером M1908F1XE, поки не представлений виробником офіційно.

Це покращена версія поточного флагмана Xiaomi Mi 9, яка може з’явитися в магазинах під назвою Mi 9S 5G або просто Mi 9 5G. При збережених інших характеристиках, смартфон отримав більш потужну платформу, підтримку стільникових мереж п’ятого покоління 5G і акумулятор підвищеної ємності з більш потужною і швидкою зарядкою.

Апаратної основою Xiaomi Mi 9S 5G став новий процесор Qualcomm Snapdragon 855 Plus з 5G-модемом Qualcomm X50, до 12 ГБ оперативної і до 512 ГБ вбудованої флеш-пам’яті. Акумулятор має ємність 4000 мАг і підтримує зарядку потужністю 45 Вт. За рахунок збільшеної батареї, смартфон став трохи товщі.

Смартфон Xiaomi Mi 9S 5G буде запропонований в декількох колірних версіях – чорному, синьому, білому, і так далі. Офіційний анонс очікується в найближчі тижні, а продажі можуть початися вже в вересні.


Не пропустіть