Китай звинувачують в використанні iPhone для стеження

Раніше про ряд вразливостей iPhone розповіли розробники з проекту Google Project Zero

Уйгури – це народ, проживає на крайньому заході Китаю. Ряд видань і міжнародних організацій стверджує, що уйгури піддаються гонінням за національною ознакою. Так, за даними CNN до 800 тисяч уйгурів в даний момент поміщені в спеціальні табори.

Уряд КНР продовжує вживати посилені спроби з виявлення уйгурів. Нещодавно стало відомо, що для цих цілей Китай використовував вразливості в iPhone. Жертвам шкідливих сайтів досить було лише перейти за посиланням, яке б скачало необхідне ПЗ в смартфон. Якщо вірити доповіді інформації, в руках китайського уряду виявилася персональна інформація не тільки людей, що проживають в Синьцзян-Уйгурському автономному районі КНР, але і жителів інших країн.

У список схильних до атаки даних входять повідомлення, паролі і геолокація. Нагадаємо, кілька днів тому розробник Іан Бір з проекту Google Project Zero повідомив, що спільними зусиллями команди було виявлено понад 14 зламів в безпеці смартфонів Apple. Заражені сайти поширювали шкідливе ПЗ, яке могло вивести з ладу пристрої з iOS від 10 до 12 версії. Таким чином, більше двох років дані користувачів iPhone перебували під загрозою. Злами були закриті компанією ще в лютому, коли Google таємно повідомила Apple про них. З метою безпеки, в ЗМІ інформація щодо вразливості з’явилася лише зараз.


Не пропустіть