Купа нових подробиць стосовно камери OnePlus 12 з’явилася напередодні світового дебюту телефону

Вже сьогодні OnePlus нарешті представить OnePlus 12 на міжнародних ринках, після того, як у грудні телефон було анонсовано для Китаю. Компанія OnePlus вирішила, що зараз саме час поговорити про камери, адже вона щойно випустила прес-реліз, який присвячений саме їм.

OnePlus 12 “може похвалитися найкращою в індустрії” кастомізованою основною камерою Sony LYT-808 з сенсором 1/1,4 дюйма. Розмір дозволяє їй поглинати на 50% більше світла, ніж основний сенсор IMX890, який використовується в OnePlus 11, що має забезпечити виняткову продуктивність в умовах низької освітленості або при задньому освітленні. Компанія обіцяє, що ви отримаєте знімки з “чудовими деталями та чіткістю”. Також є спеціальний фільтр для зменшення червоних відблисків та артефактів.

OnePlus 12 також має 64-мегапіксельну перископну телефотокамеру з 3-кратним оптичним зумом, 6-кратним сенсорним зумом і 120-кратним “гібридним зумом“. Для цього використовується 1/2-дюймовий сенсор OmniVision OV64B з діафрагмою f/2.6. Датчик на 76% більший за IMX709, який використовується в OnePlus 11, що дозволяє робити “приголомшливі фотографії на будь-якій відстані”, за словами OnePlus.

Цікаво (і, можливо, показово), що немає жодної згадки про надширококутний об’єктив. Звичайно, він буде присутній, просто не виділений – тож ми вважаємо, що він матиме найменший ступінь покращення (якщо такий буде) порівняно з системою камер OnePlus 11.

Компанія також хвалиться своїм новітнім алгоритмом HDR, який може “відтворювати ефекти взаємодії природного світла і тіней” для отримання “захоплюючих фотографій”. Звісно, ми почекаємо, поки тести це підтвердять. Новий алгоритм “розуміє те, що бачить”, як стверджує OnePlus, і ми неймовірно здивовані, що вона не скористалася можливістю вимовити модне слово “ШІ”.

Портретний режим отримав додаткову фокусну відстань, яка “втілює культовий стиль Hasselblad”, імітуючи природні ефекти боке та відблисків об’єктивів Hasselblad XCD 30, 65 і 90V. Портретний режим від 1 до 3x на OnePlus 12 “забезпечує автентичну глибину різкості з плавними переходами між об’єктом і фоном”.

Нарешті, режим Pro Mode більше так не називається – привітайтеся з режимом Master Mode, а для зйомки відео з’явилася підтримка 4K з Dolby Vision.

Джерело Media OutReach

Не пропустіть