YouTube тестує новий дизайн, і це не подобається більшості користувачів

Протягом останнього місяця YouTube тестував новий дизайн на ПК, який, схоже, не сподобався більшості користувачів. Тепер YouTube дає можливість своїм преміум-підписникам протестувати новий дизайн самостійно.

На сторінці експериментальних функцій YouTube Premium підписники можуть вибрати нову «Перероблену сторінку перегляду».

Новий дизайн, який ви можете бачити на зображенні вище вперше з’явився у квітні й одразу ж отримав негативні відгуки від користувачів, які несподівано почали його тестувати. За кілька тижнів редизайн було значною мірою скасовано, але наприкінці травня його знову почали впроваджувати, і з того часу він продовжує з’являтися для користувачів.

Передплатники YouTube Premium тепер можуть вибрати новий дизайн, і на головній сторінці YouTube з’явився відповідний запит. У ньому користувачів просять «поділитися відгуками» про редизайн.

Як уже згадувалося, відгуки користувачів, які тестували новий дизайн, були в переважній більшості негативними. В описі редизайну YouTube заявляє про «покращений досвід перегляду», який «полегшує пошук пов’язаного контенту» і «покращує» доступ до коментарів.

Пояснення від YouTube:

Відкрийте для себе покращений досвід перегляду на YouTube завдяки нашому оновленому дизайну сторінки перегляду на десктопі.

Як користуватися: Відкрийте YouTube у своєму веббраузері. Ви відкриєте для себе новий спосіб перегляду відео, який не тільки полегшує пошук пов’язаного контенту, але й розширює ваші можливості участі в коментарях.

Джерело 9to5google

Не пропустіть