Користувачі Windows скаржаться на серйозні проблеми з меню “Пуск”

Користувачі Windows 11 масово скаржаться в Мережі, що зіткнулися з проблемами, пов’язаними з меню “Пуск”. Заявки про несправність вбудованого меню “Пуск” надходять від деяких власників комп’ютерів, які стикаються зі зниженою реакцією або повною зупинкою роботи цього функціоналу. Зазначено, що проблема виникла після встановлення оновлення KB5028254 у версії операційної системи 22H2.

Компанія Microsoft реагувала на звернення користувачів і вказала на можливу причину несправності, пов’язану з помилкою компонента ExplorerPatcher. Відповідальні за розробку операційної системи фахівці пояснили, що сама система працює належним чином, однак виникають проблеми через використання сторонніми програмами непідтримуваних методів налаштування.

Представники компанії наголосили, що сторонні додатки часто впроваджують нестандартні налаштування, що можуть призвести до непередбачуваних наслідків на пристроях Windows. Оскільки такі втручання можуть бути складними для коригування, Microsoft не надає окремих інструментів виправлення проблем із меню “Пуск”. Замість цього, інженери компанії рекомендують користувачам видалити всі сторонні додатки та надбудови, які впливають на роботу “Пуску”.

Джерело Windowscentral

Не пропустіть