Користувачі масово скаржаться на геймпад PlayStation 5

Незадоволені покупці підготували колективну скаргу проти компанії Sony.

У США юридична фірма Chimicles Schwartz Kriner&Donaldson-Smith подала колективний позов проти Sony через дрейф стіків в геймпадах DualSense. Фірма раніше створила сайт, на якому власники PS5 могли повідомити про дефект устаткування.

Покупці консолей скаржаться на так званий дрифт у геймпадів DualSense — це коли один зі стіків, який відповідає за рух персонажами і поворот камери в іграх, починає «заїдати». Це псує ігровий процес, тому що персонаж починає рухатися не туди, куди потрібно.

В судовому протоколі, отриманому Screen Rant 12 лютого, компанія Chimicles Schwartz Kriner&Donaldson-Smith LLP оголосила, що подає колективну скаргу проти Sony Corporation of America, Inc. і Sony Interactive Entertainment LLC до Окружного суду США у справі Південний округ Нью-Йорка від імені власника PS5 Ларка Тернера та інших постраждалих позивачів. У документі згадується дефект в контролері PS5 DualSense, який «ставить під загрозу основні функції контролера DualSense».

Фірма стверджує, що Sony знала про цю проблему, зокрема завдяки попередньому тестуванню. Юристи хочуть домогтися усунення дефекту в пристроях і виплати компенсацій постраждалим.

Компанія Chimicles Schwartz Kriner & Donaldson-Smith і раніше займалася подібною справою, оскільки нещодавно вона брала участь в аналогічному судовому процесі проти Nintendo.

Джерело screenrant

Не пропустіть