Концепт-кар Acura Precision EV офіційно презентовано

Минулого тижня компанія Acura показала тизер Precision EV, на якому демонструється дуже красива радіаторна решітка, а сьогодні був презентований і автомобіль. Це все ще концепт-кар, але він є демонстрацією нової мови дизайну Acura, що була створена, враховуючи епоху електрифікації.

Очікується, що вперше нова дизайн-мова буде застосована в серійному електрокарі Acura, який буде “динамічно-оформленим повністю електричним позашляховиком, що вийде у 2024 році”. Концепція Precision натхненна “елегантністю, артистизмом і гармонією форми та функцій, унікальними для розкішних італійських моторних човнів”. У неї спортивна форма, виразний силует та гострі лінії, при цьому все це виконано у кольорі Double Apex Blue, що має матове покриття.

У Acura заявляють, що концепт-кар Precision EV пропонує “театральний підхід до освітлення, що показує електричний рушій крізь решітку Acura Diamond Pentagon, ходового освітлення Particle Chicane та освітлення Particle Glitch на передній задній частині електрокара. Тема Particle Glitch відтворена також на спицях 23-дюймових коліс концепт-кара.

Інтер’єр електрокара був натхненний болідом Formula 1 – позиція водія розташована низько, є кермове колесо з двома ручками. У інтер’єрі Acura використала такий ряд матеріалів: 100-відсоткову шкіру з біомаси, перероблений пластик з мармуром (для оздоблення), перероблений алюміній, фрезеровану деревину і перероблений литий акрил.

Салон має два режими: Instinctive Drive для покращеної продуктивності, а також Spiritual Lounge, що використовується при автономному управлінні. Крім цього, у Acura Precision EV було презентовано нове покоління Acura HMI, що має вигнутий прозорий дисплей з тактильною віддачею. Слід розуміти, що незважаючи на те, наскільки цікавим і просунутим виглядає концепт, невідомо, скільки його фішок, можливостей та флагманських рис дизайну перекочують у серійний позашляховик, що буде презентований у 2024 році.

Джерело ArenaEV

Не пропустіть