Компанія Xiaomi запатентувала телефон з незвичайною конструкцією дисплея

Лінійка смартфонів Xiaomi Mi MIX відома своїм безрамковим дизайном. На жаль, компанія вже дуже давно не поповнює її новими пристроями. Однак у нас все ж є шанс побачити її відродження, оскільки за останні кілька місяців компанія запатентувала безліч патентів, в яких описуються пристрої з повноекранним дизайном. Один з них заслуговує особливої уваги.

Згідно з документацією, цей унікальний смартфон отримав дисплей-слайдер, аналогічний Mi MIX 3 5G. Але на відміну від нього, дисплей нового пристрою охоплює фронтальну і задню панель. Єдиними місцями без екрану в цій конструкції залишаються верхня грань, бокові сторони і верхня частина задньої панелі.

Ця конструкція дещо схожа на смартфон Xiaomi AI Super Camera, патент на який Xiaomi отримала минулого року, але з магнітним повзунком. У патенті також сказано, що користувач зможе керувати рухом екрану за допомогою тач-скріну і голосу.

Судячи з усього, така конструкція була придумана для того, щоб повністю приховати фронтальні камери.

Як стверджують авторитетні інсайдери, китайський виробник смартфонів навряд чи коли-небудь випустить такий пристрій для комерційного ринку, але він може продемонструвати його як концепцію, таку як Mi MIX Alpha.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть