Компанія Looking Glass представила розкладний голографічний дисплей, який поміщається у кишені

Стартап Looking Glass, який вже декілька років працює над розробкою 3D-дисплеїв, представив свій найкомпактніший пристрій – Looking Glass Go, який коштує $300. Цей складаний голографічний екран обіцяє вражаючу якість зображення та портативність.

Девайс має 6-дюймовий екран, який, за словами компанії, в 10 разів тонший за попередні моделі. Тепер вперше такий пристрій можна носити у кишені, хоча для роботи потрібно підключити живлення через USB-C або використовувати зовнішню батарею.

Looking Glass Go відзначився ще й тим, що став першим пристроєм з вбудованим Wi-Fi та Bluetooth для “отримання голографій з хмари”. Його 6-дюймовий екран має вищу щільність пікселів (1440 x 2560, 491ppi), ніж його попередник, що повинно позитивно позначитися на якості відтворення.

Looking Glass Go вже доступний для попереднього замовлення за $199 на Kickstarter до 6 грудня 2023 року. Замовлення будуть відправлені вже у червні 2024 року.

Пристрій виготовлений зі сталі, скла та ABS-пластику, важить 235 г, товщина – 1.9 см, висота – 16 см, ширина – 8 см. Присутні кнопки для переміщення слайдів та аудіороз’єм на боці.

Looking Glass Go не має вбудованого динаміка, але обіцяє залишатися у центрі уваги шанувальників голографії та 3D-зображень.

Джерело The Verge

Не пропустіть