Компанія Huawei оновила дизайн свого фірмового магазину додатків

Розробники покращили навігацію і додали ​​вкладку «Рекомендації».

Компанія Huawei оголосила про оновлення свого фірмового магазину додатків App Gallery. Він отримав новий інтерфейс і нову вкладку «Featured», яка дозволяє користувачам знаходити нові додатки.

Новий інтерфейс AppGallery спрощує пошук додатків. У розділі «Рекомендації» додатки розташовані у вигляді карток, завдяки чому користувачі бачать не тільки ретельно підібраний список додатків та ігор, але і пов’язаний з ними контент: статті, керівництва експертів і огляди. Вибрані вкладки також було оновлено ― тепер їх можна прокручувати зверху вниз і від нових постів до попередніх.

«Додатки» і «Ігри» розділені на два розділи. Були оновлені сторінки самих додатків, щоб користувачам було простіше знаходити відгуки і ставити оцінки.

Під вкладкою «Рекомендації» розміщені розділи «Акції» і «Подарунки». У першому зібрана інформація про різноманітні рекламні акції, зокрема лотереї, кешбек і призи. Більшість пропозицій локалізовані. Розділ «Подарунки» дозволяє користувачам отримувати подарунки від розробників додатків в обмін на завантаження або підписку на їхні додатки.

Щомісяця магазином додатків Huawei користується вже понад 500 мільйонів  користувачів. Апдейт розгортається по всій Європі. Першими його отримають власники смартфонів Huawei і Honor, які живуть в наступних країнах: Швеція, Норвегія, Фінляндія, Данія, Румунія, Чехія, Польща, Болгарія, Туреччина, Австрія, Литва, Угорщина і Україна.

Компанія Huawei також випустила настільні версії AppGallery, браузера Huawei Browser і хмарного сервісу Huawei Cloud.

Джерело gsmarena

Не пропустіть