Компанія HP випустила цікавий пристрій-трансформер

Ноутбук? Планшет? Трансформер! Розбираємося в хитрому форм-факторі пристрою від HP зі шкіряним оздобленням

Після появи заточеної під сенсорне керування Windows 8, різні компанії намагалися і намагаються поєднати функціонал ноутбука і планшета в одному корпусі. Через кілька років можна зробити висновок, що найбільшу популярність знаходили трансформери з перекидними на 360 градусів кришками. Однак в HP вирішили освіжити форм-фактор і представили у всіх сенсах незвичайний трансформер HP Spectre Folio.

З першого знайомства новинка не схожа на традиційні ультрабуки, через незвичайний корпус. Металевий каркас обтягнутий натуральною шкірою бордового кольору. У закритому стані пристрій нагадує дорогу папку для документів. Враження підсилює схожий на авторучку стилус. До нас в офіс HP Spectre Folio потрапив уже не новим, але шкіра зберегла первинний лиск і, головне, неповторний запах.

Хоча матеріал ніжний і поступається в зносостійкості металу, наприклад, з тильного боку виявилася парочка дрібних подряпин. Пристрій підтримує 3 варіанти трансформації: ноутбук, презентація і планшет. В режим ноутбука HP Spectre Folio розкривається однією рукою, притримувати підставку не доводиться. Але кут розкриття не більше 120 градусів, через що тримати ноутбук на колінах не дуже комфортно.

Петлі, що відповідають за розворот дисплея, заховані в середній частині дисплея. Для трансформації в режим презентації необхідно натиснути на дисплей у верхній частині і довести панель до тачпада, після чого відбудеться фіксація магнітами в потрібному положенні. Такий формат ідеальний для серфінгу по мережі або перегляду фільмів. Також доступний режим планшета, в якому дисплей закритого ноутбука повернуть на 180 градусів. Положення оптимальне для малювання комплектним стилусом, про який ми розповімо трохи пізніше.

Незаперечні переваги перед традиційними трансформерами: ні в одному з режимів клавіатура не доторкається до столу. Шкіра, метал, скло і складний механізм трансформації не кращим чином позначилися на масогабаритних характеристиках. Ультрабук крупніше 13,3-дюймових конкурентів: товщина 15,4 міліметрів, вага 1,49 кілограмів.

Зате шкіряному корпусу не потрібен додатковий чохол, який якраз компенсує виграш звичайних ультрабуків. Дисплей – сильна сторона HP Spectre Folio, 13,3-дюймова IPS-матриця з роздільною здатністю FullHD виглядає дуже привабливо. Дисплей прикритий загартованим склом з олеофобним покриттям. Приємно, що з урахуванням підтримки сенсорного введення. Але рамки могли бути і тоншими, особливо з урахуванням додаткового шкіряного обрамлення. Вже з коробки матриця добре відкалібрована. Охоплення колірного простору sRGB 96%, виміряна максимальна яскравість 421 кд / м2, точність передачі кольору на високому рівні. Підсвічування рівномірне, засвітки на чорному фоні не помічені.


Не пропустіть