Компанія Fossil закриває бізнес смартгодинників: в чому причина

Fossil анонсувала лінійку смартгодинників Gen 6 під управлінням Wear OS ще в серпні 2021 року. Пізніше компанія представила кілька годинників Wellness Edition, але змусила всіх чекати на Gen 7, який, як ми тепер дізналися, ніколи не з’явиться, оскільки Fossil підтвердила, що виходить з бізнесу смартгодинників.

“Оскільки ринок смартгодинників значно змінився за останні кілька років, ми прийняли стратегічне рішення вийти з бізнесу смартгодинників. Fossil Group перенаправляє ресурси на підтримку нашої основної сили та основних сегментів нашого бізнесу, які продовжують надавати нам значні можливості для зростання: розробка та розповсюдження захоплюючих традиційних годинників, ювелірних прикрас та виробів зі шкіри під власними та ліцензійними брендами”, – заявила прессекретар Fossil Group Аманда Кастеллі (Amanda Castelli) в інтерв’ю виданню The Verge.

Минулого місяця з’явилися повідомлення про те, що Fossil більше не випускатиме смартгодинники на Wear OS, а також компанія пропонувала величезні знижки на деякі зі своїх смартгодинників, ймовірно, щоб очистити запаси, тож ця новина не повинна бути шокуючою.

Однак, попри те, що Fossil виходить з бізнесу смартгодинників, бренд підтвердив, що продовжуватиме оновлювати свої існуючі смартгодинники на базі Wear OS “протягом наступних кількох років”. Будемо сподіватися, що оновлення для цих годинників будуть позбавлені багів, щоб забезпечити користувачам безперебійну роботу.

Джерело The Verge

Не пропустіть