Компанія Epic Games подала новий позов до суду на Apple і Google

Американська компанія Epic Games подала позов до Апеляційного суду з питань конкуренції на компанії Apple і Google. Вони звинувачуються у зловживанні домінуючим становищем на ринку мобільних платформ.

Документи були подані 8 і 29 грудня відповідно, але оприлюднив їх Верховний суд Великобританії тільки зараз.

Розробник Fortnite закликає суд з питань конкуренції визнати видалення гри з App Store і Google Play незаконним. Epic Games також хоче, щоб Fortnite була відновлена ​​в обох магазинах, а прямі платежі — дозволені.

У запитах Epic є деякі відмінності. У випадку з Apple, Epic вимагає розпорядження, яке заборонить компанії обмежувати завантаження Epic Games Store на будь-який пристрій Apple в Великобританії. Крім того, компанія вимагає гіганта з Купертіно скасувати дві вимоги: перша зобов’язує, щоб все програмне забезпечення було завантажене лише через Магазин додатків, друга — щоб всі платежі оброблялися через Магазин додатків.

Що стосується Google, то студія вимагає, щоб компанія припинила нав’язувати попереднє встановлення Google Play на всіх пристроях Android у Великобританії, а також того, щоб виробники телефонів віддавали пріоритет цьому магазину. Крім того, Epic хоче, щоб Google припинив перешкоджати виробникам укладати з нею угоди про попереднє встановлення Epic Games Store.

Компанія Epic Games не вимагає відшкодування збитків або фінансової допомоги.

Нагадаємо, ще в серпні Epic Games додала в Fortnite прямі платежі, намагаючись уникнути 30-відсоткової комісії, яку компанії Apple і Google вимагають в рамках своїх угод з розробниками. Після цього обидві компанії видалили гру Fortnite зі своїх торгових майданчиків, на що Epic відповіла антимонопольним позовом.

Джерело gamesindustry

Не пропустіть