Компанія Braun представила нове покоління розумних електробритв

Завдяки передовим технологіям і продуманому дизайну нові бритви Braun забезпечують бездоганне гоління всього за один прохід

Сьогодні люди дуже відчувають постійний брак часу. Це вимагає пристроїв для спрощення нашого життя. Для максимального комфорту створені електричні бритви Braun. Компанія представила нову лінійку розумних бритв Series 8 і оновила лініку Series 9, яка була представлена раніше.

Як повідомляється, бритва забезпечує максимально комфортне гоління на суху і на вологу шкіру. Вона має акумулятор, ємність якого на 20% більша, ніж була раніше. Його вистачає до 12 сеансів гоління по п’ять хвилин кожен.

Пристрої також мають функцію швидкої зарядки, завдяки якій їх можна зарядити для одного гоління всього за п’ять хвилин. Для повної зарядки потрібно одну годину.

Електробритви Series 8 і Series 9 отримали модернізовану інтелектуальну панель управління, яка надає користувачам інформацію про стан їх гаджета, наприклад, скільки заряду залишилося в акумуляторі, коли необхідно чистити бритву або міняти головку. Інтелектуальна технологія Sonic зчитує інформацію і адаптує роботу пристрою в залежності від щільності бороди.

Деякі моделі бритв поставляються зі станцією SMARTCare, яка в одне натискання кнопки здійснює чистку, зарядку і змащування пристрою. Braun Series 8 8350s Series 8 і Series 9 розроблені відповідно до принципів дизайну Braun.

Їх конструкція довговічна, ретельно продумана до дрібниць, а управління інтуїтивно зрозуміле. Нові пристрої отримали останні удосконалення, в яких компанія зосередилася на ключових аспектах дизайну – поєднанні передових технологій і мінімалізму.

Джерело trashbox.ru

Не пропустіть