Коли очікувати наступних моделей iPad Mini та бюджетних iPad

Поки чутки зосереджені на нових моделях iPad Pro та iPad Air, деякі користувачі Apple цікавляться, коли вийде наступний iPad mini.

У своєму сьогоднішньому інформаційному бюлетені Power On Марк Гурман з Bloomberg повідомив, що нові моделі iPad mini та iPad початкового рівня будуть випущені не раніше кінця 2024 року.

“Компанія також працює над новими версіями бюджетних iPad і iPad mini, але вони з’являться не раніше кінця року”, – сказав він. “Новий бюджетний iPad, ймовірно, буде здешевленою версією моделі 10-го покоління з 2022 року, в той час, як оновлення iPad mini не буде включати в себе набагато більше, ніж оновлення процесора”.

Поточне шосте покоління iPad mini було випущено у вересні 2021 року, і воно оснащене чіпом A15 Bionic. Гурман очікує, що наступна модель буде оснащена новішим чіпом, але з невеликими іншими змінами. Додаткові функції, за чутками з інших джерел, включають оновлення камери та виправлення поведінки дисплея з “желейною прокруткою”.

Востаннє iPad бюджетного класу оновлювався в жовтні 2022 року. Одинадцяте покоління iPad може стартувати за нижчою ціною, ніж iPad 10-го покоління, що може прокласти шлях для Apple до припинення випуску iPad дев’ятого покоління з роз’ємом Lightning.

Джерело MacRumors

Не пропустіть