Kirin 990 в Huawei Mate X підтверджений

Кілька днів тому прийшла інформація, що компанія модернізувала складаний Huawei Mate X, змінивши Kirin 980 на Kirin 990. Сьогодні керівник підрозділу Huawei в Канаді Янмінг Ван підтвердив виданню Techradar, що комерційний варіант гнучкого мобільника Huawei дійсно буде побудований на базі Kirin 990.

На жаль, з вуст топ-менеджера компанії не прозвучала конкретика про час виходу Huawei Mate X. Він обмежився загальною фразою, що «це буде дуже скоро». Нагадаємо, що за чутками вихід складного смартфона з вересня перенесли на листопад.

Відомо, що прем’єра Kirin 990 відбудеться на виставці IFA 2019, яка стартує 6 вересня в Берліні. Це новий флагманського рівня процесор, який виготовлений за 7-нанометровим техпроцесом другого покоління. Обіцяють приріст продуктивності і зростання рівня енергоефективності.

Kirin 990 може стати першим комерційним чіпом, який отримав вбудований 5G-модем. Але є ті, хто стверджує, що модуль зв’язку з підтримкою мереж п’ятого покоління все ж необхідно буде дозамовляти, в базовій версії його немає.

З’явиться новий флагманський чіп також в смартфонах сімейства Huawei Mate 30 і Huawei P40, а також його отримають пізніше топові пристрої Honor.


Не пропустіть