Камера в Xiaomi 13T з оптикою Leica перевершила усі очікування

Експерти DxOMark провели тестування фото- та відеоможливості смартфона Xiaomi 13T. Загальна якість знімків і відео була високою, але виявлені деякі недоліки, які завадили смартфону зайняти вищі позиції в рейтингах лабораторії.

Основна камера Xiaomi 13T має роздільну здатність 50 Мп, сенсор розміром 1/1,49 дюйма та об’єктив з діафрагмою f/1.8. Тут є оптична стабілізація та фазовий автофокус. Інші модулі мають наступні характеристики:

Ультраширик: 12 Мп, 1/3.06″, 1,12 мкм, 15 мм, f/2.2, 120 °
Телевізор: 10 Мп 1/3,75″, 1 мкм, 75 мм, f/2.0, PDAF, OIS, 3,2-кратне наближення

У стандартних умовах зйомки (на вулиці та у яскравому освітленні) камера робить зображення високої якості. Проте, експерти відзначили деякі недоліки, такі, як трохи неприродна передача відтінків шкіри, наявність шуму, нестача точності балансу білого, віньєтування та питання щодо контрастності у сценах зі штучним освітленням.

До позитивних моментів також можна віднести точний підбір експозиції, широкий динамічний діапазон при денному та інтер’єрному освітленні, а також швидкий та точний автофокус. Крім того, було відзначено оптимальний баланс між рівнем шуму та деталізацією.

Під час запису відео стабілізація смартфона виявилася досить ефективною. Однак, часто виникали проблеми з експозицією, яка часом призводила до засвічувань або надто темних частин зображення. Незважаючи на це, експерти відмітили підтримку HDR-відео, високий рівень деталізації та точний баланс білого як позитивні аспекти запису відео.

У підсумку, смартфон Xiaomi 13T отримав 60-те місце в загальному рейтингу DxOMark, випередивши на одну позицію iPhone 11 Pro Max. У своєму ціновому сегменті Xiaomi 13T виявився вище за Samsung Galaxy S22 (Exynos) та посів дев’яте місце.


Не пропустіть