iPhone SE 4 може отримати OLED-дисплей: розкрито нові подробиці

Протягом останніх декількох тижнів з’являлися дані про те, що компанія Apple планує випустити новий iPhone SE 4 у дизайні iPhone XR. Щоправда, аналітик галузі дисплеїв Росс Янг стверджує, що діагональ дисплея iPhone SE 4 поки остаточно не затверджена. Нагадаємо, актуальний iPhone SE третього покоління отримав старомодний дизайн та IPS-панель.

Згідно з інсайдерськими даними, iPhone SE 4 отримає дизайн, що дуже нагадуватиме iPhone XR (який був презентований ще 2018 року). Це означає, що смартфон матиме виріз на фронтальній панелі та єдину основну камеру з LED-спалахом. У iPhone XR використовувався IPS-дисплей з діагоналлю 6.1 дюйма. Зараз інсайдери стверджують, що Apple розглядає IPS-панелі з діагоналлю від 5.7 до 6.1 дюйма для нового iPhone SE 4 від двох постачальників, а також OLED-панелі з діагоналлю 6.1 дюйма від двох інших постачальників. Через це поки не можна впевнено стверджувати, яка саме використовуватися в новому iPhone SE.

Також слід згадати про те, що iPhone SE 4 може стати першим смартфоном Apple з піддисплейним сканером відбитків пальців. Рендери смартфона, що з’явилися минулого місяця, демонструють, що модель все ще може оснащуватися роз’ємом Lightning. За роботу смартфона, найбільш імовірно, буде відповідати флагманська минулорічна платформа Apple A15.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть