iPhone 17 і 17 Plus отримають дисплеї з покращеною частотою оновлення та ще однією корисною функцією

Apple представила свої так звані дисплеї ProMotion з частотою оновлення 120 Гц ще кілька поколінь тому, але ми ще не бачили, щоб преміумпанелі просочилися в більш доступні iPhone. Це вже деякий час викликає нарікання власників.

Згідно з останнім звітом про ланцюжок поставок, Apple планує перенести свої преміальні OLED-панелі LTPO на дешевші iPhone у 2025 році, а це означає, що iPhone 17 і 17 Plus стануть першими, хто їх отримає. А оскільки LTPO-панелі дозволяють регулювати частоту оновлення, увімкнувши функцію ProMotion і знизивши частоту набору до 1 Гц, Apple нарешті додасть дисплей з функцією “Завжди увімкнений” у свої дешевші моделі.

За словами галузевого джерела, все залежить від BOE. Компанія надіслала свої зразки в Apple ще минулого року, і навіть якщо Apple схвалить їх найближчим часом, китайський виробник панелей не зможе налагодити виробництво до випуску iPhone 16 серії. Більше того, різні джерела стверджують, що у BOE є проблеми з дотриманням суворих стандартів Apple, тому випуск iPhone 17-ї серії виглядає цілком реальною метою для BOE.

Джерело The Elec

Не пропустіть