iPhone 16 Pro можуть отримати нове покриття об’єктива: на що це впливатиме

Судячи з того, що ми знаємо на сьогодні, iPhone 16 отримає лише кілька помітних поліпшень (одне з яких – спеціальна кнопка зйомки) у порівнянні з iPhone 15 серії. Останнє одкровення стосується покриття об’єктива, яке може вирішити дві ключові проблеми системи камер iPhone. У разі успіху, це буде значне покращення у порівнянні з попередником у відділі камери. Тож давайте подивимося, що це таке і як це може працювати.

Як повідомляється, технологія, над якою працює Apple, відома як ALD, що є абревіатурою для осадження атомного шару. Це метод нанесення надзвичайно тонкого (товщиною всього кілька нанометрів) шару елемента на поверхню. Крім того, він покриває всю поверхню рівномірним шаром.

Ці характеристики роблять цю технологію дуже придатною для використання за призначенням. Але яку ж проблему Apple прагне вирішити за допомогою цього шару? Ну, головним чином, відблиски об’єктива та ореоли на зображеннях.

Якщо ви не знайомі з термінами, то відблиски об’єктива – це явище, коли світло відбивається (небажано) від поверхні лінз перед сенсором. Частина цього відбитого світла в кінцевому підсумку потрапляє на матрицю. Проблема стає помітною, коли ви знімаєте яскравий об’єкт на темному фоні. Ще однією проблемою, яка виникає через відбиття світла від поверхні лінзи, є ореоли, що з’являються на екрані.

Покриття, над яким працює Apple, зменшує коефіцієнт відбиття поверхні скла, що в кінцевому підсумку зменшує димку на кінцевих зображеннях. Примітно, що джерело стверджує, що це нове покриття буде обмежене моделями iPhone 16 Pro. Минулого року компанія залишила титанову рамку ексклюзивно для iPhone Pro. Динамічний острів також залишився ексклюзивним для моделей iPhone 14 Pro.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть