iPhone 14 отримає рекордний для ринку смартфонів об’єм пам’яті

Цьогорічні iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max отримали рекордний об’єм пам’яті: для них доступна топова версія з 1 ТБ внутрішньої пам’яті, у той час як для минулорічних флагманських смартфонів Apple цей показник складав 512 ГБ. Очікується, що у iPhone 14 компанія Apple знову збільшить максимальний об’єм внутрішньої пам’яті у своїх смартфонах – тепер він складатиме 2 ТБ.

Окрім інформації про те, що Apple може збільшити об’єм внутрішньої пам’яті у нових iPhone 14 до 2 ТБ, інсайдер також розкрив дані про те, що компанія співпрацює з виробниками NAND-пам’яті для створення дешевших QLC NAND модулів пам’яті для iPhone 14. Нагадаємо, що у сучасних iPhone використовується пам’ять TLC, яка має менший максимальний можливий об’єм, але при цьому більшу швидкість та більший життєвий цикл.

Слід звернути увагу на те, що у iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max вже доступний такий максимальний об’єм внутрішньої пам’яті, якого достатньо навіть для дуже просунутих користувачів, що справді використовують свій пристрій на всі сто відсотків. Зважаючи на це, достатньо дивно, що Apple планує одразу після презентації смартфона з таким об’ємом пам’яті подвоїти його в наступному ж поколінні.

Окрім подвоєного об’єму пам’яті нового типу, iPhone 14 також повинні отримати певні зміни в дизайні – очікується, що в цьому поколінні iPhone відбудеться перехід від хоч і зменшеного у порівнянні з iPhone 12, але все ще достатньо великого вирізу під систему датчиків True Depth, до стандартної врізаної фронтальної камери, що зустрічається в більшості сучасних Android-смартфонів. Також нові моделі повинні отримати основні сенсори з роздільною здатністю 48 МП та чіпсет, виготовлений за техпроцесом 4 нм. Окрім цього, стандартний iPhone, як і Pro-версія, буде доступний в діагоналях 6.1 та 6.7 дюйма, а варіант mini в новий модельний ряд не ввійде.


Не пропустіть