iPhone 11, XR та SE (2020) тепер також будуть без зарядок та навушників

Компанія Apple вчора презентувала нове покоління iPhone 12, яке стало першим серед всіх iPhone, у якого комплектація обмежена лише зарядним кабелем USB-C на Lightning. Нагадаємо, що попередні моделі поставлялися з навушниками Apple EarPods, зарядним кабелем та зарядним блоком.

Зараз стало відомо, що iPhone XR, iPhone 11 та iPhone SE (2020), які Apple продовжує продавати паралельно з iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro та iPhone 12 Pro Max, як актуальні моделі, також будуть поставлятися з мінімальним комплектом. Це означає, що в коробці більше не буде зарядного блока та навушників EarPods. Єдиним винятком стане французька версія смартфонів, де компанія далі буде поставляти в комплекті навушники, оскільки це зобов’язує робити місцевий закон.

Нагадаємо, що після вчорашнього анонсу iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro та iPhone 12 Pro Max компанія Apple офіційно встановила ціну на iPhone 11 на рівні 599 доларів, а на iPhone XR – на рівні 499 доларів. iPhone SE (2020), як і раніше, стартує з позначки в 399 доларів за мінімальну версію.

Джерело GSMArena

Не пропустіть