iPhone 11 Pro знімає відео, не гірші за повноцінні фільми

На нових смартфонах "яблучної" компанії можна знімати дійсно якісні відео, і це правда

Енді Ту, фотограф, опублікував на своєму каналі в YouTube маленький фільм тривалістю 4 хвилину. Він був знятий у режимі 4К на новому iPhone 11 Pro. Як можна побачити у відеоролику, його якість дійсно дуже хороша, і не схоже, що це було знято на смартфон. Та ролик, як каже Енді Ту, був знятий виключно на смартфон без використання додаткових лінз.

Як стало відомо, фотограф записував відео на камеру і обробив в відеоредакторі Final Cut Pro X на Mac. Це не перше відео Енді Ту, що було відзняте на смартфон. Раніше він публікував відео зі своїх подорожей в різні міста, зняті на попередні моделі iPhone. В найближчому майбутньому відеограф хоче відправитись до Японії і записати на відео свої враження.

Нагадаємо, нові смартфони від Apple отримали оновлені камери, які стали кращими не тільки в фотозйомці, а й в запису відео. Вони працюють «з коробки» під керуванням iOS 13, яка привносить новий режим зйомки, що дозволяє вести запис відразу з декількох камер – з незрозумілих причин, такої опції немає в стандартному додатку камери (вона доступна тільки в сторонніх програмах).

Дане нововведення є не тільки новим iPhone, але і для моделей минулого року – правда, на iPhone XS і XR не можна задіяти всі камери одночасно (можна використовувати лише певні комбінації матриць), а на новеньких ця можливість доступна (на презентації демонстрували, як знімався ролик на три основні і фронтальну камери одночасно).

Джерело Трешбокс

Не пропустіть