iPhone 11 Pro Max отримав найкращий дисплей, що є на ринку

Новий флагман “яблучної” корпорації iPhone 11 Pro Max щойно вийшов на ринок, і то не в усіх країнах світу, та його вже чимдуж тестують. Так, сьогодні зявилась інформація про те, що дисплей нового смартфону був перевірений і протестований фахівцями лабораторії DisplayMate.

В новому дисплеї, як кажуть фахівці, неймовірно точно передаються кольори, а сам екран є дуже продуктивним, тому заслуговує найвищих оцінок.

Також повідомляється, що екран iPhone 11 Pro Max отримав ряд якісних поліпшень в порівнянні з дисплеєм iPhone XS Max. Наприклад, абсолютна точність передачі кольору була покращена,відбивна здатність – знижена , пікова яскравість – збільшена. І при цьому було значно зменшене енергоспоживання.

Максимальна яскравість в iPhone 11 Pro Max становить 820 ніт, що набагато вище більшості смартфонів, представлених на ринку. У порівнянні з iPhone XS Max екран «одинадцятки» став на 17% яскравішим і споживає на 15% менше енергії. В ході тестування DisplayMate привласнила дисплею iPhone 11 Pro Max найвищий бал A+.

Джерело geeky-gadgets

Не пропустіть