iPhone 11 підтримує реверсивну зарядку, та Apple її відключила

Можливо, функцію включать пізніше, з випуском поновлення iOS 13.1 в кінці вересня або в інший версії ОС

У нових смартфонах iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max від компанії Apple передбачене апаратне забезпечення, необхідне для роботи реверсивної бездротової зарядки, але Apple відключила її на програмному рівні. Про це з посиланням на «надійних джерел» повідомив відомий інсайдер і блогер Сонні Діксон (Sonny Dickson).

Раніше вважалося, що логотип в центрі задньої панелі в лінійці iPhone 11 частково призначений для того, щоб вказати користувачам, куди потрібно розміщувати AirPods, Apple Watch або інші смартфони, аксесуари з підтримкою Qi для зарядки від iPhone.

З огляду на бажання Apple конкурувати за звання найбільшого виробника смартфонів у світі, рішення здається дуже дивним, оскільки дана функція широко поширена завдяки Samsung і Huawei.

«Надійні джерела повідомили, що в iPhone 11 і iPhone 11 Pro дійсно є обладнання для двосторонньої бездротової зарядки, але воно відключене з боку програмного забезпечення. Неясно, чи відключене воно до остаточного запуску смартфонів», – з публікації Сонні Діксона в соціальній мережі Twitter.

Нагадаємо, в мережі ходили чутки, що в iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max з’явиться реверсивна бездротова зарядка. На це вказували в тому числі аналітик Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) і журналіст видання Bloomberg Марк Гурман (Mark Gurman) за кілька годин до презентації. Проте, пізніше Куо зазначив, що Apple, найімовірніше, не реалізує таку можливість, тому що «ефективність зарядки може не відповідати вимогам Apple».

Примітно, що джерела Діксона не впевнені в остаточній відмові. Не виключено, що Apple все-таки активує функцію пізніше, наприклад в оновленні iOS 13.1, випуск якого відбудеться 30 вересня, або в іншій версії операційної системи.

Джерело Trashbox

Не пропустіть