iOS 18 може нарешті допомогти iPhone отримати одну з кращих функцій Google Pixel

Неодноразово Apple опосередковано підтверджувала, що iOS 18 буде орієнтована на штучний інтелект. Хоча офіційна попередня версія операційної системи вийде лише наступного місяця, чутки дають нам уявлення про те, чого очікувати. Останній звіт припускає, що iOS 18 впровадить ШІ в додатки Apple Notes і Voice Memos, що дозволить користувачам iPhone автоматично транскрибувати й підсумовувати свої аудіозаписи.

AppleInsider дізнався, що iOS 18 може нарешті принести автоматичну транскрипцію та узагальнення аудіозаписів на iPhone. Якщо ця функція з’явиться у публічному доступі, користувачі зможуть читати транскрипт аудіозапису в режимі реального часу.

Додаток на основі штучного інтелекту – так само, як додаток Recorder від Google на Pixel 8 Pro – також зможе генерувати резюме, яке підкреслюватиме ключові моменти запису.

Ця функція може позбавити студентів коледжів необхідності покладатися на сторонні рішення для запису лекцій і конспектування. Хоча транскрипція, природно, може мати деякі помилки, оригінальний аудіозапис залишиться доступним як довідник. Реалізація може бути схожа на існуючу функцію аудіоповідомлень в iMessage, яка дозволяє користувачам прослуховувати отриманий запис або читати його автоматично згенеровану транскрипцію.

Потенційні оновлення ШІ в iOS 18 в Apple Notes і Voice Memoirs, ймовірно, будуть доступні також на iPadOS 18 і macOS 15. Враховуючи, що ці функції, ймовірно, використовуватимуть вбудований нейронний рушій, Apple може обмежити їх доступність новими iPhone, iPad і Mac. У будь-якому випадку, WWDC24 розпочнеться вже за чотири тижні, і незабаром ми отримаємо остаточні відповіді.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть