iOS 13 розповість все про відстежування людини смартфоном

А розробникам додатків доведеться роз'яснити, для чого вони це робили. При бажанні, людина зможе відмовитися від фонового стеження.

Редактори профільного видання 9To5Mac помітили цікаве нововведення в iOS 13: операційна система показує на карті місця, в яких конкретний додаток відстежував розташування користувача в фоновому режимі. Нова функція повідомляє про приховану активність не тільки сторонніх ігр та програм, а й утиліт від Apple.

Розробники додатків повинні описати необхідність фонового відстежування місцеположення користувача. Наприклад, програма Tesla відображає наступний текст: Поки додаток запущено, Tesla відстежує ваше місцезнаходження для розрахунку відстані до автомобіля. Коли додаток знаходиться в фоновому режимі, він відстежує ваше місцезнаходження для оптимізації ключа на смартфоні [який дозволяє розблокувати електрокар].

Фірмовому додатку «яблучної» корпорації потрібно відстежувати місце розташування користувача в фоновому режимі для «надання продуктів, функцій і послуг в залежності від того, де знаходиться людина». Як видно, чим переконливіше розробники опишуть необхідність фонового відстеження геолокації людини, тим більша ймовірність, що він не заблокує його. Нагадаємо, в iOS 13 з’явилася функція разового надання ігор і програм доступу до місця розташування користувача. Також Apple заборонила розробникам дізнаватися геолокацію пристрою через Wi-Fi і Bluetooth.


Не пропустіть