Intel розчарувався в комп’ютеризації будинків і квартир

А тому продає цілий відділ, що займається розробками у цій галузі

Американське видання Bloomberg повідомило про те, що корпорація Intel прямо зараз зайнята пошуком покупця для свого підрозділу Connected Home. Про це журналістам розповіли анонімні інформатори, наближені до компанії, але побажали залишитися невідомими.

Основним завданням Connected Home є розробка продуктів для сучасного підключеного будинку: це різні рішення, завдяки яким всі бажаючі можуть створювати повноцінну домашню мережеву інфраструктуру з оптимальною продуктивністю, а також “вшитими” функціями з області безпеки. Основними ж конкурентами американської компанії в даному сегменті є розробки Broadcom і Qualcomm, яких якраз розглядають в якості основних кандидатів на покупку цілого підрозділу Intel.

Нагадаємо, що буквально в липні поточного року Intel вже була помічена за продажем одного зі своїх підрозділів – тоді модемний бізнес компанії викупила Apple, заплативши за це близько 1 млрд доларів. В яку суму оцінюється Connected Home і чи знайдеться на нього покупець – можна лише здогадуватись.

Джерело Bloomberg

Не пропустіть