Інструмент безпеки паролів в Chrome тепер автоматично запускатиметься у фоновому режимі

Функція перевірки безпеки Google для браузера Chrome, яка, серед іншого, перевіряє інтернет на предмет компрометації збережених паролів, тепер буде працювати автоматично у фоновому режимі на робочому столі. Постійні перевірки можуть означати, що ви отримаєте попередження про пароль, який вам слід змінити раніше, ніж це було б зроблено до нововведення.

Safety Check також відстежує погані розширення або дозволи сайтів, на які вам потрібно звернути увагу, і ви можете реагувати на сповіщення Safety Check з меню з трьома крапками в Chrome. Крім того, Google заявляє, що Safety Check може відкликати дозволи сайту, якщо ви не відвідували його протягом тривалого часу.

Google також анонсував майбутню функцію для груп вкладок Chrome, також на робочому столі: Chrome дозволить вам зберігати групи вкладок, щоб ви могли використовувати ці групи на різних пристроях, що може бути зручно, коли ви переходите з комп’ютера вдома на ноутбук під час подорожі. Google каже, що ця функція буде запущена протягом наступних кількох тижнів.

Джерело The Verge

Не пропустіть