Instagram нарешті зробив те, чого всі давно чекали: додано нову функцію

Instagram запустив інструменти для обміну прямими повідомленнями ще у 2013 році, але до цього часу не було можливості редагувати їх після того, як вони з’явилися. Сьогодні це змінюється. Компанія Meta щойно випустила оновлення для додатку Instagram, яке нарешті дозволяє редагувати повідомлення у дірект, але з одним важливим застереженням – у вас є лише 15 хвилин, щоб внести будь-які зміни!

Ось як це працює. Після того, як ви відправили пряме повідомлення і зрозуміли, що зробили величезну помилку, наприклад, “випадково” зізналися в коханні старому приятелю з коледжу, просто натисніть і утримуйте надіслане повідомлення. Це створить випадаюче меню. Знайдіть пункт “Редагувати” і внесіть необхідні зміни. Ніхто нічого не помітить, якщо ви встигнете це зробити протягом 15 хвилин.

Це не єдина зміна в DM, яка з’явилася в останньому оновленні. Ви також можете закріпити до трьох ваших улюблених переписок у верхній частині стрічки, що корисно у випадку постійних розмов. Це можна зробити зі стандартними чатами один на один і груповими чатами. Просто утримуйте вкладку розмови, знайдіть випадаючий список і натисніть “закріпити”, щоб зробити це.

Оновлення також полегшує ввімкнення та вимкнення сповіщень про прочитання, залежно від особистих уподобань. Решта нововведень є косметичними. З’явилися нові теми DM, а деякі з них включають унікальні анімації. Нарешті, в оновленні з’явилася можливість зберігати улюблені стікери в дірект для швидкого доступу до них. Просто потримайте наклейку, і вона буде там, коли вам знадобиться.

Meta постійно вносить зміни в Instagram. Ще в січні вона почала тестувати функцію, яка дозволяє користувачам отримати доступ до вторинної фотографічної сітки, яку можуть бачити лише близькі друзі. Наприкінці минулого року в додатку з’явилися шаблони історій, які можна налаштовувати.

Джерело Engadget

Не пропустіть