Instagram і Facebook почали боротися з проституцією через емодзі

Але що робити тим, хто просто любить персики і баклажани?

Facebook і Instagram прирівняли кілька емодзі до «способу соціалізації з сексуальним підтекстом». В їх число увійшли зображення баклажана, персика і крапель води. Зміни вступили в силу ще в вересні, але відомо про це стало тільки зараз.

Згідно з новими правилами, на згаданих сайтах не можна використовувати ці смайлики для завуальованого опису частин тіла або сексуальних дій.

Пости будуть видалятися з Facebook і Instagram, якщо вони містять такі емодзі з прямим або непрямим проханням для отримання або надання оголених фотографій, а також пошуку сексуального партнера – в тому числі для секстингу.

Таким чином Facebook сподівається боротися з проституцією на своїх платформах – викриті в подібному контенті акаунти можуть обмежити або й зовсім видалити без можливості відновлення.

Користувачі поставилися до нових правил скептично. По-перше, під удар потрапили одні смайлики, але замість них, очевидно, просто будуть використовувати інші. Користувач Twitter навіть привів список таких емодзі: в їх числі морква, пончик і банан. По-друге, як зазначає Daily Mail, співтовариство невдоволене, що пошуку прихованого сенсу в смайликах Facebook приділяє більше уваги, ніж боротьбі з процвітаючими на платформах расизмом і пропагандою.

Крім того, неясно, хто і як визначає, правильно чи неправильно ці смайлики використані в пості – а значить, під удар можуть потрапити звичайні користувачі. Постраждати можуть і акаунти з рецептами, які нерідко використовують емодзі для ілюстрації інгредієнтів.

Джерело Facebook

Не пропустіть