UPG_price_d+m

Інсайдер розкрив деталі про камеру Vivo X100 Pro, що перевершує якість зйомки у новітніх iPhone та Samsung

Інсайдер Ice Universe поділився захоплюючими знімками, зробленими за допомогою камери нового флагманського смартфона Vivo X100 Pro. Фотографії опубліковані на його сторінці в соціальній мережі X.

“На ринку з’явився смартфон із найпотужнішим телеоб’єктивом в історії – Vivo X100 Pro. Хотів би поділитися прикладами фотографій для порівняння, але ні, заборона ще не знята. Просто зачекайте, ви будете здивовані”, – Ice Universe.

Ice Universe поділився макрофотографіями, зробленими за допомогою телеоб’єктива. Зараз лише Vivo публікує такі світлини, але 17 листопада заборона на публікацію фотографій користувачів буде скасована.

Більшість фото були зняті зі збільшенням приблизно 10x. Телеоб’єктив Vivo має найкоротшу відстань фокусування – всього 18 см. Таким чином, він може знімати об’єкти, які знаходяться на відстані всього 18 см, в той час як для iPhone 15 Pro Max з 5-кратним зумом потрібно 90 см, а мінімальна відстань фокусування камери Samsung S23 Ultra з 10-кратним збільшенням становить 50 см.

Джерело Twitter

Не пропустіть