Ілон Маск зробив важливу заяву щодо зарядних станцій Supercharger для електрокарів

Голова компанії Tesla Ілон Маск розповів про рішення про відкриття своїх зарядних станцій Supercharger для інших виробників електрокарів. При цьому він згадав про компанію Apple, назвавши її політику щодо магазину додатків App Store “садом з огорожею” (walled garden).

Маск вважає, що компанія Apple повністю контролює своїх користувачів, не даючи їм можливості встановити додатки з іншого джерела, окрім власного магазину App Store. Останнім часом з цього приводу досить багато скандалів та судових позовів від інших компаній, у тому числі була запущена антимонопольна справа, яка стала наслідком позову Epic Games через політику App Store та високу комісію для розробників програмного забезпечення.

Нагадаємо, що вчора стало відомо, що компанія Tesla планує вже до кінця цього року провести модернізацію зарядних станцій Tesla Supercharger, щоб вони стали доступними для використання власникам електрокарів інших компаній. Після цього з’явилася досить велика хвиля обурення та негативних коментарів.

В ході прес-конференції Маск заявив, що ціллю компанії є підтримка появи стійкої енергетики. Також він додав, що його, скоріш за все, не буде на наступних прес-конференціях Tesla, на яких мова йде лише про фінансові показники, окрім випадків, коли плануватиме розповісти важливу та цікаву інформацію фанатам.


Не пропустіть