Ілон Маск знову обвалив курс Bitcoin

Засновник SpaceX та Telsa Ілон Маск ще сильніше обвалив Bitcoin своєю заявою. Вночі 17 травня після його твітів про “уявну децентралізацію” криптовалют Bitcoin різко впав у ціні, зупинившись на рівні вище 42 тисяч доларів за монету. За даними Coindesk, за останні 24 години курс Bitcoin знизився до 4221256 доларів за монету – це рекордно низька ціна з лютого 2021 року.

Нагадаємо, що перед падінням курсу Bitcoin Ілон Маск написав у Twitter, що Bitcoin лише здається децентралізованим, але насправді таким не є, оскільки більшу частину мережі контролює декілька великих майнінгових компаній.

Слід, щоправда, звернути увагу на те, що Bitcoin повернув частину вартості після того, як Ілон Маск підтвердив, що Tesla не продавала раніше закуплені Bitcoin. Нагадаємо, що лютому цього року компанія заявила, що інвестувала у Bitcoin 1.5 мільярда доларів

За останні декілька днів Ілон Маск вже вдруге таким чином обвалив курс Bitcoin. Вночі на 13 травня компанія Tesla відмовилася приймати його, як оплату, лише через півтора місяця після додавання такої можливості. Тоді Ілон Маск написав у Twitter, що компанія вчинила так, оскільки була занепокоєна енергоспоживанням цієї валюти, і планує перейти на інші, менш енерговимогливі варіанти.


Не пропустіть