Ілон Маск завадив вченим зняти рідкісне космічне явище

Щоправда в майбутньому дана проблема обов'язково буде вирішена

У мережі з’явилася інформація про те, що міжнародний астрономічний союз виступив з офіційними звинуваченнями у Starlink, компанії, якою володіє Ілон Маск. Суть претензії полягає в тому, що супутники технологічної компанії, які в подальшому повинні будуть надавати доступ до інтернету по всій планеті, заважали вченим зняти метеоритний дощ Моноцеротид.

До слова, міжнародний астрономічний союз опублікував у мережі відео з рідкісним явищем, зняте силами камери Глобальної метеорної мережі в обсерваторії Фарра в Італії. При цьому за словами наукового союзу, у них є і власні 150 станцій і камер по всьому світу, от лише близько половини з них не зафіксувала те що потрібно, а супутники Starlink, які заважають науковій діяльності.

Важливо відзначити, що пристрої компанії Ілона Маска заважають лише зараз, адже знаходяться на орбіті нижче запланованої. В майбутньому супутники піднімуться вище, на свою звичайну орбіту, після чого перестануть будь-яким чином заважати вченим, відзначають представники Starlink.

Джерело twitter

Не пропустіть