Ілон Маск розповів, яким повинен бути запас ходу електромобіля

У електромобілів є справді суттєвий недолік у вигляді автономності, оскільки вони не лише їдуть менше на повному заряді, ніж їхні бензинові конкуренти з повним баком, але й зарядка, на відміну від заправки, займає відчутно більше часу. У багатьох є своя думка щодо того, яким повинен бути запас ходу, і свою думку про це висловив і Ілон Маск. 

 

Засновник компанії Tesla вважає, що типовий електрокар повинен проїжджати не менше 300 миль, або 480 кілометрів. Про це він повідомив під час оголошення дуже позитивних фінансових звітів Tesla за другий квартал цього року. Судячи по всьому, саме через це не вийшла Tesla Model Y Standard Range зі запасом ходу 250 миль, адже це нижче заявленого показника. 

 

Згідно зі словами Маска, навіть якщо Tesla випустить дешевий електрокар зі запасом ходу менше 200 миль, “це не те, що буде потрібно користувачам”. тому коли компанія вирішить випустити бюджетний електрокар, його запас ходу буде не нижче цього самого показника в 300 миль. Залишилось тільки дочекатися, поки у компанії з’являтьcя дешеві тягові батареї, щоб побачити справді доступний електрокар.

Джерело ITHome

Не пропустіть