Ілон Маск планує нові звільнення у Twitter

Згідно з інсайдерськими даними, Ілон Маск планує почати у цей понеділок, 21 листопада, нові звільнення у Twitter. Тепер звільнення будуть стосуватися персоналу, що займається продажами та партнерськими стосунками. Раніше працівникам Twitter був висунутий ультиматум – можна було або залишитись та отримати більше робочих годин, або звільнитися, отримавши тримісячну вихідну виплату. У результаті компанію покинули значно більше працівників, ніж очікувалось.

Слід зазначити, що після того, як Twitter покинула більше ніж половина працівників, у соцмережі почала некоректно працювати система попереджень про авторські права. Так, один користувач зміг завантажити у Twitter два повнометражні фільми.

Так, користувачу з ніком goos при спробі завантажити у Twitter три фільми франшизи “Форсаж” вдалося завантажити два – вони успішно пройшли модерацію та залишалися доступними протягом більш ніж доби. Що цікаво, усі фільми завантажені у форматі коротких відео – наприклад, на завантаження “Потрійний форсаж: токійський дрифт” знадобилося 49 коротких відео.


Не пропустіть