Ілон Маск перестав продавати електромобілі за Bitcoin

Генеральний директор компанії Tesla Ілон Маск заявив, що компанія перестає приймати криптовалюту Bitcoin, як оплату за свої електрокари. Офіційною причиною відмови від цієї криптовалюти він назвав негативний вплив на навколишнє середовище. Ситуація виглядає достатньо дивно, адже буквально у березні Tesla почала приймати цю криптовалюту, як платіжний засіб.

Згідно з опублікованою заявою, компанія Tesla планує знову почати приймати платежі у Bitcoin, як тільки видобуток цієї криптовалюти буде переведено на “більш стабільну енергетику”. Крім цього, Ілон Маск додав, що у компанії вивчають можливість оплати у інших криптовалютах, які використовують менше одного відсотка від енергії та транзакції Bitcoin.

Також Ілон Маск заявив, що компанія не буде продавати Bitcoin з попередніх закуплених на суму 1.5 мільярда доларів. Раніше компанія продала деякі з цих Bitcoin у першому кварталі цього року, завдяки чому їй вдалося продемонструвати квартальний прибуток. Цього тижня Bitcoin подешевів нижче 50 тисяч доларів, але після цього ціна скоректувалася вище цієї позначки.


Не пропустіть