Ілон Маск незабаром стане найбагатшою людиною у світі

На даний момент акції компанії Tesla продовжують рости в ціні вже дев’ять днів підряд, а зараз був поставлений новий рекорд їхньої вартості – одна акція коштувала аж 774 долари. Зараз вартість впала до 755 доларів, але навіть при такому показнику Ілон Маск вже впритул наблизився до показників Джеффа Безоса, який на даний момент офіційно вважається найбагатшою людиною у світі.

На даний момент різниця між Ілоном Маском та Джеффом Безосом складає 3 мільярди доларів, але найближчим часом ця досить велика по загальнолюдських, але невелика по мірках ринку різниця може скоротитись, і Ілон Маск має шанси отримати звання найбагатшої людини у світі вже протягом найближчого тижня.

Слід звернути увагу на те, що росте не лише добробут Маска, але й капіталізація самої компанії Tesla, яка складає 716.5 мільярда доларів. Очікується, що незабаром компанія Tesla стане найдорожчим автовиробником у світі. Згідно з прогнозами аналітиків, вартість акцій Tesla може вирости вже цього року до показника в 1000 доларів, а протягом кількох наступних років може вирости й до показника в 2500 доларів.

Джерело Bloomberg

Не пропустіть