Ілон Маск намагався продати Tesla Apple

І Тім Кук відмовився навіть від зустрічі.

Одного разу Ілон Маск спробував продати Tesla Тім Куку, главі Apple. Про це підприємець повідомив в своєму блозі в Twitter.

Чутки про продаж Tesla компанії Apple ходили протягом багатьох років, але ми вперше чуємо підтвердження від самого Маска. За його словами, «в особливо похмурі дні» він запропонував главі Apple Тіму Куку обговорити покупку компанії Tesla за 1/10 від їх поточної вартості, але той відмовився від зустрічі.

За даними Bloomberg, нинішня капіталізація Tesla перевищує $600 млрд, тобто угода з Apple могла б відбутися за $60 млрд.

Маск також прокоментував інформацію про те, що в 2024 році Apple планує випустити пасажирський безпілотний автомобіль. За даними Reuters, Apple зосередилася на розробці акумулятора власної конструкції, який представляє собою велику одноелементну батарею. Джерела, з якими розмовляли журналісти, заявили, що акумулятор дасть потенційному автомобілю Apple більший запас ходу, ніж більшість інших електромобілів. Крім того, Reuters також повідомило, що Apple вивчає можливість використання хімічної сполуки фосфату заліза, щоб зробити виробництво осередків живлення менш дорогим.

«Дивно, якщо це правда», — заявив Маск. Після він додав, що Tesla вже використовує залізо-фосфатні акумулятори в транспортних засобах, які вона виробляє на своїй фабриці в Шанхаї, і сказав, що конструкція з одним елементом «електрохімічно неможлива», оскільки отриманий акумулятор не може виробляти досить високу максимальну напругу, яка необхідна для використання. Він припустив, що Apple мала на увазі елементи, пов’язані разом — як структурний акумулятор Tesla.

Apple поки не коментувала ситуацію.

Джерело engadget

Не пропустіть