Ілон Маск хоче запустити власний аналог YouTube

За інформацією видання Fortune, компанія X (раніше відома як Twitter) Ілона Маска планує випустити власний додаток для відеохостингу, призначений для смарттелевізорів від Amazon та Samsung. Цей застосунок буде спрямований на заохочення користувачів витрачати більше часу на перегляд тривалих відеороликів.

Згідно з даними джерела, що працює в компанії, яка відповідає за розвиток соціальних мереж, Ілон Маск бажає змусити користувачів переглядати великі відеофайли на екранах телевізорів. Це стане частиною його стратегії конкуренції з YouTube.

За словами Маска, новий додаток матиме “ідентичний” інтерфейс з YouTube TV. За даними Fortune, серед інших сервісів, з якими Маск планує конкурувати, використовуючи нові продукти, є платформа для онлайн-трансляцій Twitch і зашифрований месенджер Signal.

Останнім часом у соціальній мережі X було представлено кілька нововведень, включаючи припинення можливості блокування користувачів. Про дату впровадження цих змін наразі не повідомляється.

Крім того, у X дозволили користувачам сховати свої “лайки”, але ця функція доступна лише для платних абонентів. У майбутньому можливо буде приховуватися кількість вподобань та репостів.

Джерело Fortune

Не пропустіть