IDC: Android зростатиме “вдвічі швидше за iOS” у 2024 році

На тлі змін на ринку смартфонів Android, як повідомляється, значно зросте у 2024 році, причому “вдвічі швидше”, ніж iOS від Apple.

iPhone вже давно має сильну присутність у Сполучених Штатах, але в останні роки Apple також демонструє значне зростання на світовому ринку. Як наслідок, частка ринку Android скоротилася, незважаючи на те, що ця операційна система все ще має глобальну більшість.

Однак, згідно з прогнозами IDC, до 2024 року Android зростатиме значно швидше, ніж iOS.

У розмові з CNN директор з досліджень IDC Набіла Попал (Nabila Popal) заявила, що цього року Android зростатиме “вдвічі швидшими темпами, ніж iOS”. Продажі Apple вже впали на 10% у першому кварталі 2024 року, повернувши Samsung перше місце, в основному через скорочення продажів у Китаї.

Також дуже важливо, що Samsung повернувся на вершину. Цього року ми очікуємо, що Android зростатиме вдвічі швидше, ніж iOS.

Тим часом Apple стикається з тиском у Сполучених Штатах, оскільки Міністерство юстиції США подало позов проти монополії, яку, як воно стверджує, утримує Apple на iPhone. Позов ставить під сумнів антиконкурентну практику Apple у таких сферах, як обмін повідомленнями та App Store, серед іншого.


Не пропустіть