Huawei знайшла лазівку в законах США

Заборона діє на вироблену в США продукцію. Але якщо американські компанії виготовили її в інших країнах, це міняє справу

Великі американські виробники напівпровідників в особі Intel і Micron Technology продовжують співпрацювати з корпорацією Huawei і продавати їй свою продукцію, незважаючи на заборону з боку уряду. Компанії знайшли своєрідну лазівку в законах США. Про це повідомило авторитетне видання The New York Times з посиланням на свої джерела.

Відповідно до нових санкцій американського уряду, місцевим організаціям заборонено продавати корпорації Huawei вироблену в США продукцію. Однак якщо техніка виготовлена ​​за межами країни, то вона не вважається виробленою в США (в більшості випадків). Схоже, що товари Intel і Micron Technology виробляються не на батьківщині компаній, тому вони не припинили продавати фірмові комплектуючі своєму китайському партнеру.

За словами колишнього співробітника Міністерства торгівлі США Кевіна Вульфа (Kevin Wolf), такі дії американських корпорацій не порушують закони, якщо продаж їх продукції не становить загрози національній безпеці країни. Нагадаємо, за підписаним Дональдом Трампом указом, компаніям з США заборонено продавати свої товари корпорації Huawei для її нових пристроїв. Але для вже випущених гаджетів китайського партнера ще можна – заборона на це почне діяти в середині серпня 2019 року.


Не пропустіть