Huawei заплатить гроші всім власникам смартфонів: деталі

Розмір грошової виплати залежить від того, наскільки значимою є якась пролом в системі захисту. За уразливості в привілейованому коді заплатять 200 тисяч євро, за помилки високого рівня – 100 тисяч євро, а за проломи середнього рівня 50 тисяч євро. Про все це лічені години назад повідомила компанія Huawei під час конференції в Мюнхені. На такий вона зібрала найвідоміших дослідників безпеки і хакерів, сплативши їм дану поїздку. За словами китайської корпорації, таким чином вона хоче домогтися створення мобільних пристроїв, що володіють одним з найвищих рівнів захисту на ринку, щоб їх покупці були впевнені в тому, що їх гаджет ніхто зламати не зможе.

Крім того, як зазначається, подібним чином компанія хоче показати урядам всіх країн світу, в тому числі США, що вона готова активно працювати над підвищенням безпеки своїх смартфонів і інших продуктів, в тому числі планшетів і ноутбуків. Тепер незалежні експерти зможуть шукати проломи в системі захисту, хоча таких від простих користувачів нічого не відрізняє, тому і звичайні власники телефонів Huawei, виявивши якусь вразливість, можуть про неї повідомити і отримати натомість велику суму грошей. Подібним чином, що очевидно, бренд намагається розвіяти міф про те, що в його ПО містяться закладені проломи для злому, які використовуються співробітниками китайської розвідки для отримання особистих даних користувачів.

Чим обернеться вся ця задумка поки що сказати складно, однак за уразливості в своєму програмному забезпеченні також платять Google і Apple, а разом з тим і деякі інші компанії. Подібним чином вони намагаються зробити все можливе для того, щоб постійно вдосконалювати захист ОС, роблячи будь-які гаджети більш захищеними. Процес поліпшення їх захисту йде повним ходом, а впроваджуються заради цього найрізноманітніші нововведення, і всі такі позитивно позначаються на простих користувачів. Залишається вірити, що такі активні дії Huawei привернуть увагу професійних розробників, які допоможуть компанії за гарну грошову винагороду поліпшити ступінь захисту фірмових смартфонів.


Не пропустіть